tło pomarańczowe
tło pomarańczowe
PIASKOWE PÓŁROCZE 2015

PIASKOWE PÓŁROCZE 2015.

Pierwsza połowa roku 2015 upłynęła Nam jak oka mgnienie. W pędzie realizacji: historii malowanych piaskiem, przemieszczaliśmy się z jednej lokalizacji do drugiej. Pozwalamy sobie napisać o najciekawszych przedsięwzięciach z piasku , które realizowaliśmy w tym czasie.

Pierwszym była Gala Nagród Dyrektora RK-O dla firmy Orange. Musieliśmy przygotować kilkanaście kategorii i okrasić je piaskowymi symbolami tak, by odzwierciedlić za co konkretnie nagrodzony został wyróżniony. Było to wyzwanie- ponieważ większości tych kategorii nikt z Nas nie rozumiał. Bardzo pomocny okazał się nasz klient , który sam wyjaśnił Nam każdy skrót i tak np. RK-O oznaczało Rynek Klientów- Operatorów.

Pod prezentację z piasku przygotowaliśmy specjalne pomarańczowe tło, by jeszcze bardziej spersonalizować animacje pod Orange.

 

Wszystkim bardzo podobał się nasz projekt kategorii, w trakcie ich rysowania uczestnicy bili brawo -a po gali, nagrodzeni próbowali własnych sił tworząc swoje fantasmagorie w piasku.

Atrakcja historia malowana piaskiem została na tyle doceniona, że zaowocowała drugim eventem dla Orange w czerwcu-o którym napiszemy jak przyjdzie na niego czas :).

Ciekawym wydarzeniem, w którym maczaliśmy swoje "piaskowe ręce" był marcowy event w hotelu Hilton Double Tree dla Siemens Automatyka. Event o tematyce " Future- space" ( przyszłość – kosmos). Rzadko się zdarza, że klient pozostawia Nam "wolną rękę" co do scenariusza. Przygotowaliśmy historię malowaną piaskiem, przedstawiliśmy projekt klientowi- był tak zadowolony, że zaakceptował historię nie nanosząc żadnych poprawek.

Dla Nas to jedna z najciekawszych dotąd popełnionych realizacji malowania piaskiem. Wartka, pełna zmian akcji historia zaowocowała owacjami na stojąco.

 

Kilka dni później, praktycznie na ostatnią chwilkę poproszono Nas o malowanie piaskiem dla Nestle Waters z okazji Światowego Dnia Wody. Historia przygotowana przez Nas była dedykowana istocie wody na świecie. Event odbył się w Lublinie.

 

W kwietniu z ciekawych realizacji warto wspomnieć eventy dla firmy Diversey oraz Santander. W obu przypadkach atrakcją wiodącą okazało się malowanie piaskiem. Piaskowa animacja zdeklasowała rywali z rynku atrakcji eventowych.

Historia malowana piaskiem dla Diversey ukazywała ewolucję logotypu na przestrzeni lat.

Natomiast rysowanie piaskiem dla Santandera ukazywało relacje jakie budują banki z grupy Santander ze swoimi klientami. W obu przypadkach atrakcja i show jakie zaprezentowaliśmy spotkały się z bardzo dobrym odbiorem przez klientów, i w skutku przyniosły kolejne zlecenia. A dobre słowo klienta cieszy najbardziej!!!

 

Początkiem maja pojawiliśmy się w Sopocie na Kongresie Polskiej Izby Ubezpieczeń. Wydarzenie to odbywało się w hotelu Sheraton. Nasza artystka za pomocą piaskowej animacji i rysowania piaskiem ukazała uniwersalność ubezpieczeń. Dotknęła meritum- ubezpieczenia towarzyszą Nam w różnych dziedzinach życia od urodzenia po późną jesień życia. Wszyscy byli pod wrażeniem. Jeden z klientów od razu podjął decyzję, że musimy przyjechać do niego na event w październiku. Oczywiście, nie mogliśmy odmówić :).

Dużo pozytywnej energii po spacerze nad bałtycką plażą przywieźliśmy do domu. Przepakowaliśmy się i dalej w trasę. Maj mogę opisać jednym słowem: HOYA.

 

Hoya to czołówka w dziedzinie optyki. Mieliśmy przyjemność spędzić z nimi niemalże miesiąc towarzysząc im na konferencjach poświęconym nowym produktom optycznym.

Przygotowaliśmy jedną z naszych ulubionych piaskowych historii. Malowanie piaskiem dla Hoya-była czystą przyjemnością. Od początku do końca zaufano Nam i dano wolną rękę w tworzeniu historii z piasku. Życzylibyśmy sobie i każdemu artyście, żeby klient tak ufał swojemu wykonawcy.

Maj zakończyliśmy eventem dla firmy produkującej okna Aluplast, która obchodziła swoje 20 lecie. Animacja piaskowa, którą przygotowaliśmy wraz z www.malowaniepiaskiem.com, wywołała uśmiech na twarzach gości. Okazuje się, że ewolucję okienną również można przedstawić za pomocą malowania piaskiem na szkle.

 

I tak niespodziewanie nastał czerwiec i połowa roku pękła !

Zawitaliśmy do hotelu Marriott, gdzie zagranicznym gościom firmy Orange w historii malowanej piaskiem, zaprezentowaliśmy najpiękniejsze miejsca Warszawy. Sporą część prezentacji poświęciliśmy tajemniczej Pradze Warszawskiej.

 

Magii rysowaniu piaskiem dodało miejsce eventu- Klub Panorama na 40stym piętrze hotelu Marriott z panoramą miasta Warszawa w tle.

Zupełnie inny entourage mieliśmy na 25leciu firmy Osadkowski S.A. W Jakubowicach obok Namysłowa. Impreza obfitowała w atrakcje dla niemalże 4000 gości. Fotobudka, Segwaye, strzelectwo to tylko początek. Można było posłuchać Golec uOrkiestra, zespołu Celebrate, a także obejrzeć ciekawe choreografie tancerzy grupy Volt Augustina Egurroli.

Przygotowaliśmy wraz z www.malowaniepiaskiem.com animację piaskową, ukazująca z jak wielkim zaangażowaniem pracownicy firmy Osadkowski pomagają swoim klientom- rolnikom, przy doborze odpowiednich: środków do ochrony zbóż, maszyn rolniczych itp. co skutkuje zbieraniem dużej ilości dobrej jakości plonów.

Dawno nikt Nam tak nie wiwatował. Tłum gości stał zarówno przed artystka jak i przed dużymi ekranami, które emitowały obraz.

Tak upłynęło Nam pierwsze półrocze w realizacjach. Dużo atrakcji, show, artystów, pokazów. Dużo nowych znajomości-które z pewnością zaowocują nowymi pomysłami na widowiska i performance.

 
GRUDNIOWA PIASKOWA BURZA czyli trasa z pokazami malowania piaskiem.

Grudzień- powoli nasze myśli zaczynają krążyć wokół Świąt Bożonarodzeniowych: rodzina, Wigilia, prezenty i radość dzieci. Niestety za oknem zamiast śniegu plusowa temperatura, okrutne wietrzysko nieprzyjaźnie wieje i siąpi deszcz. Zamiast zimy- jesienna plucha i zawieruchy. Najchętniej nikt z Nas nie ruszałby się sprzed kominka. Ale rozdzwoniły się telefony i z maili odczytaliśmy zaproszenia na kolejne gale, jubileusze i firmowe spotkania bożonarodzeniowe. Szybkie pakowanie koordynatorów oraz artystek i już byliśmy w trasie. Kochamy swoją pracę i życie w drodze- nawet jeśli za oknem pogoda nie chce być przychylna.
Przystanek pierwszy Gdańsk- piękny nowo otworzony Teatr Szekspirowski. W tym obiekcie Gala najlepszych pracowników 2014 firmy Energa. Nasza artystka ukazała z piaskowych ziarenek rodzaje energii na których koncentruje się Energa. Uczestnicy gali długo oklaskiwali pokaz malowania piaskiem. Po wręczeniu nagród mogli pobawić się przy koncercie Andrzeja Piasecznego.
Przystanek drugi Pakosław (w okolicach Rawicza). W pięknym pałacu wzięliśmy udział w obchodach 10 lecia Fundacji PKM DUDA im. Maksymiliana Duda.
Założenia klienta były takie by pokazać najważniejsze działania statutowe organizacji ukierunkowane na najmłodszych i młodzież. Ciekawa tematyka – inna niż wszystkie. Z przyjemnością podjęliśmy wyzwanie!
Nasza artystka przygotowała piaskowy scenariusz. Pokaz malowania piaskiem na żywo wywołał takie emocje wśród donatorów i ich gości, że w niejednym oku zakręciła się łezka wzruszenia. Spakowaliśmy piasek, stół piaskarski i rano po śniadaniu wyruszyliśmy w dalszy etap trasy.
Następnego dnia już byliśmy w Jachrance za Warszawą, gdzie w hotelu Windsor ****- realizowaliśmy kolejny pokaz piaskowej animacji tym razem o tematyce bożonarodzeniowej. Naszym klientem była Pocztowa Agencja Usług Finansowych S.A. Firma zaprosiła swoich pracowników na spotkanie bożonarodzeniowe i jako atrakcje wieczoru wybrała pokaz malowania piaskiem. Nasza artystka wprowadziła wszystkich w  świąteczny nastrój. Piaskowe choinki, Mikołaj ,szopka i renifer wszystkim przypadły do gustu.
Ostatnim przystankiem na przedświątecznej trasie z pokazem piaskowej animacji był Kraków. Tam w hotelu Qubus nad Wisłą pokaz rysowania piaskiem idealnie wpisał się w konwencję imprezy podsumowującej projekt szkolnictwa zawodowego Ministerstwa Edukacji  Narodowej pt. : „ Szkoła się opłaca”
Rysując na piasku, artystka pokazała jak różnorodne jest szkolnictwo zawodowe zaniechane w ostatnich latach w Polsce i jaki niesie ze sobą potencjał. Kraków był ostatnim miejscem na trasie gdzie realizowaliśmy event przed nadchodzącymi Świętami Bożonarodzeniowymi.
Wszystkim naszym klientom, współpracownikom życzymy zdrowia, spokoju, rodzinnej atmosfery w ten magiczny czas, a w Nowym Roku 2015- naszym artystom, animatorom życzymy lawiny zleceń i realizacji :)
Do zobaczenia już w 2015 roku!

 

 
PIASKOWA BARBÓRKA PGE W BOGATYNI

Malowanie piaskiem przechodzi „Złoty Czas” w polskim przemyśle eventowym. Kto jeszcze kilka lat temu pomyślałby, że pokazy te będą cieszyły się u Nas w kraju tak dużą popularnością i sympatią klientów.
Nasze artystki bywają nie tylko na jubileuszach, otwarciach i galach ale też na tak niecodziennych imprezach jak Karczmy Piwne z okazji Barbórek! W tamtym roku gościli nas górnicy z grupy Tauron w Czatkowicach, w tym roku zostaliśmy zaproszeni przez Polską Grupę Energetyczną do kopalni odkrywkowej w Bogatyni.
Historia malowana piaskiem opowiadała o codziennym trudzie pracy górniczej. Pokazaliśmy maszyny używane w kopalni odkrywkowej oraz wynik tak ciężkiej pracy czyli energię, którą można uzyskać z węgla brunatnego. Górnicy podziękowali naszej artystce owacjami na stojąco! Po pokazie malowania piaskiem goście mogli podziwiać jeszcze występ kobiecej rewii tanecznej.
Górnikom życzymy tyle wyjazdów co zjazdów, a sobie – uczestniczenia w kolejnej Barbórce!
Ponadto zapraszamy na stronę poświęconą sztuce malowania piaskiem (piaskowych animacji) www.malowaniepiaskiem.com

 

 
1-WSZE URODZINY CENTRUM NOWOCZESNOŚCI MŁYN WIEDZY

8 i 9 Listopada spędziliśmy w mieście Kopernika i pierników.
W Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy gościliśmy po raz kolejny- w czerwcu gościli tam nasi yomowi animatorzy: szczudlarze.
Tym razem mieliśmy okazję uczestniczyć i współtworzyć pierwsze urodziny tego wyjątkowego miejsca.
Mało jest takich miejsc w naszym kraju- gdzie zabierając dzieci w weekend możemy bawić się ucząc.
I co ważniejsze odkrywać coraz to nowe wynalazki i zastosowania nauki w technice poprzez ciekawe doświadczenia, w których możemy uczestniczyć. Wszystkiego można dotknąć, spróbować...Namacalność nauki jest bezcenna dla najmłodszych: pobudza ciekawość, rozwija dociekliwość, zachęca do zdobywania coraz to nowych informacji.
My wzbudziliśmy nie lada ciekawość u zwiedzających obiekt z okazji urodzin. Nasza artystka od malowania piaskiem ( polecamy www.malowaniepiaskiem.com) przygotowała specjalną piaskową historię opowiadającą jak powstawał Młyn Wiedzy. Po prezentacji dzieci brały udział w warsztatach z malowania piaskiem. Chętnych nie brakowało. Wręcz przeciwnie najmłodsi przeciskali się pomiędzy sobą aby jak najdłużej móc bawić się rysowaniem w piasku.
Mamy nadzieję, że nie raz jeszcze nasze atrakcje, artyści i animatorzy zagoszczą w murach Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy.

 

 
25- lecie firmy GRUDNIK

25 październik- 25 lecie firmy Grudnik- zbieg okoliczności?
Jadąc na miejsce eventu, zdziwiła Nas temperatura w Warszawie: minus 3 stopnie...na taką aurę się nie przygotowaliśmy :)
Na szczęście w hotelu Narvil czekała na Nas gorąca kawa i herbata, która rozgrzała Nas przed próbą.
Podczas wieczornej gali nie można było się nudzić. Całe wydarzenie uświetnił pokaz naszej artystki, która malując piaskiem po tafli szkła opowiedziała 25 letnią historię firmy, można było posłuchać koncertu zespołu Pectus oraz uczestniczyć w widowiskowym pokazie laserowym.
Firma przygotowała również dla swoich gości nie lada gratkę mianowicie: losowanie nagród w którym głównym trofeum był Opel Insignia. Cały event odbył się w bardzo rodzinnej atmosferze. Pozostaje Nam życzyć kolejnego 25 lecia dla firmy Grudnik.
Polecamy naszych artystów, akrobatów, animatorów jako oprawę artystyczną tak ważnych wydarzeń z życia firmy jak otwarcie nowych hal, jubileusze oraz gale i bankiety.
Największym powodzeniem cieszy się malowanie piaskiem, malowanie światłem, obraz niespodzianka, akrobatyka naziemna (akrobatyka w kole Cyra, akrobatyka na kole German Wheel, akrobatyka z sześcianem, taniec na rękach, hula hop i kobieta guma) akrobatyka powietrzna ( akrobatyka na kole, akrobatyka na żyrandolu, akrobatyka na spirali, akrobatyka na szarfie), iluzjonista, pokaz barmański, uv show i taniec z ogniem.

 


pokazy akrobatyczne

atrakcje dla dzieci

pokazy taneczne

muzyka

kabaret

warsztaty

strony www

system identyfikacji wizualnej

gadżety reklamowe