tło pomarańczowe
tło pomarańczowe
PIKNIK RODZINNY PeBeKa

7 czerwca 2014 roku realizowaliśmy oprawę tematyczno - artystyczną pikniku rodzinnego dla firmy PeBeKa z Lubina. Impreza miała miejsce w Iwnie na terenie ośrodka wypoczynkowego. Zapewnialiśmy osadę średniowieczną z rzemieślnikami. Najmłodsi mogli spróbować podpłomyków ze średniowiecznej kuchni, młodzież poznawała tajniki tkactwa i kowalstwa z epoki. Można było również w warsztacie czerpania papieru- zrobić własną kartkę papieru.
Spore zainteresowanie budził pręgierz dla skazańców oraz kat, który w każdej chwili był gotów aby ściąć głowę. Każdy znalazł dla siebie coś odpowiedniego. Oczywiście nie zabrakło, również pokazów walk rycerskich, które zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a także obozowiska średniowiecznego w którym można było zobaczyć jak toczyło się niegdyś życie.
Taka stylizacja oprócz tego, że przenosi w czasie jest ciekawą alternatywą dla eksploatowanych wciąż zamków dmuchanych.
Oczywiście można piknik rodzinny można zaplanować w rozmaitej tematyce takiej jak : miasteczko county, wioska indiańska, hawaje, wyprawa do meksyku, podróż dookoła świata :). 
Jeśli Twoja firma szykuje się do organizacji takiego przedsięwzięcia- z chęcią pomożemy w organizacji planowaniu artystów oraz animatorów. Agencja Medialna Yoma sprosta każdemu wyzwaniu.

 

 

pokazy akrobatyczne

atrakcje dla dzieci

pokazy taneczne

muzyka

kabaret

warsztaty

strony www

system identyfikacji wizualnej

gadżety reklamowe