tło pomarańczowe
tło pomarańczowe
EVENT CLAAS W NIEMCZECH ( Jacobsdorf ) - WYDARZENIE PEŁNE ATRAKCJI I NIESPODZIANEK

Początkiem sierpnia zrealizowaliśmy event dla naszego stałego klienta- autoryzowanego dealera Claas- tym razem dla oddziału w Niemczech.
Nowe wyzwania, nowe atrakcje -artyści...
Halę serwisową zamieniliśmy w miejsce uroczystej gali i przenieśliśmy gości w świat bajkowych fantasmagorii. Zaczęliśmy baśniowo...Alicją w krainie czarów...W tak magiczne klimaty przeniosła wszystkich gości artystka wykonująca wiraże na żyrandolu...
Akrobatyka na żyrandolu- jest bardzo rzadko uprawiana przez polskich akrobatów, ze względu na trudną dostępność tego rekwizytu. Nasza artystka jest rozchwytywana nie tylko w kraju, ale również na świecie. Jeśli organizujecie galę lub bankiet akrobacje na żyrandolu są idealne na rozpoczęcie imprezy.
Kolejną bardzo rzadką atrakcją w Europie, którą zaprezentowaliśmy w Jacobsdorfie jest obraz niespodzianka. Jako jedyni w Polsce dysponujemy artystami, którzy realizują takie show. Ta atrakcja wzbudziła zainteresowanie wszystkich zebranych. Goście dopatrywali się w tym pokazie magii, tricków i sztuczek...a to tylko piękny umysł naszej artystki - która przelała na płótno co jej w duszy gra!!!
Chcesz wiedzieć co to jest obraz niespodzianka??? Zapraszamy tutaj: http://www.yoma-art.pl/oferta/pokazy/obraz-niespodzianka.html
Kolejną część artystyczną wypełnił mieszany duet akrobatyczny, który przygotował show w stylu burleski.
A na zakończenie recital dała oficjalna dublerka Helene Fisher- artystka o pseudonimie Victoria.
Zabawa trwała do białego świtu!!! Potem tylko demontaż :D i powrót do kraju!!!
Z niecierpliwością czekamy na kolejne zaproszenie do współpracy :) !!! Polecamy naszych artystów, którzy na zamówienie przygotują dowolną choreografię lub spektakl.
Jako jedyni w Polsce jesteśmy przedstawicielem obrazu niespodzianka, czy malowania światłem. Polecamy również hit sezonu 2014 czyli malowanie piaskiem.
Więcej informacji znajdziecie Państwo bezpośrednio na stronie www.malowaniepiaskiem.com

 

pokazy akrobatyczne

atrakcje dla dzieci

pokazy taneczne

muzyka

kabaret

warsztaty

strony www

system identyfikacji wizualnej

gadżety reklamowe