tło pomarańczowe
tło pomarańczowe
DOŻYNKI W GOSPODARSTWIE ROLNYM -Bełcz Mały

Po raz kolejny zostaliśmy zaproszeni do współtworzenia dożynek w gospodarstwie rolnym  w malowniczo położonej Dolinie Baryczy. Właściciel tuż po żniwach od 4 lat organizuje własne dożynki dla rodziny, pracowników i przyjaciół by świętować wspólnie zebrane plony.
Gospodarze: Pan Krzysztof i Pani Iwonka są nad wyraz gościnni, potrafią stworzyć przemiłą atmosferę i to sprawia, że co roku nie możemy się doczekać, kiedy do nich zawitamy.
Agencja Medialna Yoma miała przyjemność zapewnić oprawę artystyczną dożynek. W tym roku wydarzenie to uświetniły pokazy tricków piłkarskich w stylu freestyle w wykonaniu mistrza świata. Po sportowej rozgrzewce, w której wzięli udział zaproszeni goście, w drugiej części programu zaprezentowała się kobieca grupa baletowa, która w 5 wejściach wykonała : tańce ludowe: oberka i kujawiaka, taniec hiszpański, orientalny taniec brzucha, tańce lat 20stych- 30stych i na zakończenie hucznego kankana.
Przybyli goście owacjami domagali się bisu i  w nagrodę chętni mogli zatańczyć raz jeszcze kankana z tancerkami.
Polecamy naszą pomoc przy organizacji wszelkich wydarzeń i imprez samorządowych, zwłaszcza miejskich, gminnych i powiatowych.

 

pokazy akrobatyczne

atrakcje dla dzieci

pokazy taneczne

muzyka

kabaret

warsztaty

strony www

system identyfikacji wizualnej

gadżety reklamowe