tło zielone
tło zielone
Smycze

W naszej ofercie:

Smycze bez nadruku
Na indywidualną prośbę klienta proponujemy smycze bez nadruków reklamowych. Niewątpliwym atutem tego rodzaju smyczy jest bardzo krótki czas oczekiwania. Jest to odpowiednie rozwiązanie przy pilnych zamówieniach oraz gdy w grę wchodzi niewielki nakład. Do tego rodzaju smyczy używamy taśm wskazanych przez klienta o szerokościach 10,15,20 lub 25mm. Klient ma do wyboru te same zakończenia i dodatki których używamy przy produkcji pozostałych rodzajów smyczy (takich jak smycze MAX, barwione etc).


Smycze Max
Technika polega na naszyciu taśmy z logo na szerszą taśmę spodnią.  Najczęściej naszywamy taśmy tkane z przędzy, ale można też naszyć taśmę barwiona jednostronnie, drukowaną sitem, lub SATYNOWĄ (super efekt). Dzięki temu uzyskujemy ciekawy efekt wizualny i bardzo trwały i niepowtarzalny produkt.


Smycze sitodruk

Smycz wykonana metodą sitodruku na taśmie poliestrowej. Szczególnie polecana przy niewielkich ilościach i krótkim terminie realizacji. Niewątpliwym atutem jest bardzo niska cena.Smycz barwiona

Przy barwieniu jednostronnym druga strona taśmy pozostaje biała.
Barwiąc dwustronnie lewa strona taśmy nie będzie nigdy dokładnym, lustrzanym odbiciem prawej strony taśmy. Prawą stronę taśmy drukujemy wg ustalonego projektu - raportu, natomiast lewa strona taśmy jest wydrukiem ciągłym.


Smycz metalowa
to elegancka smycz na metalowym łańcuszku ze skórzaną końcówką dostępną w 9 kolorach. Zatrzaskowa końcówka umożliwia łatwe i szybkie odpięcie telefonu lub USB od smyczy. Kolor czarny traktowany jako standardowy dostępny od nakładu 50 sztuk, pozostałe kolory minimalny nakład 500 sztuk. Sposób nanoszenia logo to grawerowanie laserowe. Standardowe wykończenie to linka na telefon, jednak możemy domontować dodatkowo mini karabińczyk. Standardowe pakowanie jednostkowe to woreczek strunowy. Dostępna opcja pakowania w eleganckie kartoniki.


Smycze sznurówka

Nadruk - po jednej lub dwóch stronach taśmy, tunelowa, matowa taśma poliestrowa. Dostępne szerokości:10mm, 15mm. Smycze mogą być zszyte lub zaciśnięte metalową obejmą.Smycze krótkie

Nasza firma wykonuje smycze krótkie w dowolnej, wybranej przez Państwa technice (sitodruk, nadruk transferowy, nadruk sublimacyjny, tkane lub naszywane) Długość i szerokość smyczy jest dowolna i dostosowujemy ją do indywidualnych  potrzeb oraz zamówienia klienta. Istnieje możliwość wyboru wielu opcji z całego wachlarza akcesoriów, które znajdują się w ofercie naszej firmy.

W sprawie cennika skontaktuj się z naszym przedstawicielem!

 

GADŻETY

GADŻETY

pokazy akrobatyczne

atrakcje dla dzieci

pokazy taneczne

muzyka

kabaret

warsztaty

strony www

system identyfikacji wizualnej

gadżety reklamowe